VisionAIR3; Rüzgar enerjisi sınırlarını genişleten dünyanın en gelişmiş türbini

Çift Eksen Teknolojisi

Diğer düşey eksenli rüzgar türbinlerin temel kaygısını ortadan kaldıran bir devrim niteliğinde olduğunu ifade edebileceğimiz yeni çift eksenli tasarım UGE tarafından geliştirilmiş ve patent altına alınmıştır. Bu teknoloji sayesinde türbinimiz yatay ve düşey kuvvetleri ekseni boyunca yayarak önemli ölçüde yüksek performans verir. Bu özelliği sizin için daha dayanıklı bir sistem, düşük titreşim ve direnç ile daha fazla üretim anlamına gelir.

Sessiz

UGE türbini görebilirsiniz ancak sesini duymakta sıkıntınız olabilir. UGE rüzgar türbinleri o kadar sessiz çalışır ki döndüğünü anlamakta güçlük çekebiliriz. Sektörün önde gelen tasarımı e düşük dönüş hızı sebebiyle yüksek rüzgar hızlarında bile sessizliğini korumaktadır. Sarmal tasarım ve düşük dönüş hızı çok değişik yerlere monte edilebilen çok düşük titreşimli bir türbin sağlar.

 

Dayanıklı

UGE rüzgar türbini gece ve gündüz çalışarak 20 yıldan fazla hizmet edecektir. ISO 9001 kalite sertifikamız kalite odaklı çalışmamızı belgelemektedir.

Kolay montaj

Bir UGE rüzgar türbini siparişi gerçekten heyecan vericidir. Ancak türbin montajının büyülü ortamı bozmasını istemediğimiz için oldukça kolay ve hızlı monte edilebilen bir ürün tasarımı yaptık.


Fiziksel Özellikleri

Broşür (ing)
Eksen Düşey
Yükseklik 3.2 m
Genişlik 1.8 m
Ağırlık 274 kg
Süpürme Alanı 5.76 m²
Kanat Malzemesi Fiberglas

Performans

Giriş Rüzgar Hızı <4 m / s
Fren Rüzgar Hızı 20 m/s (44 mph)
Devir 200 RPM
Mak. Rüzgar hızı 50 m/s (110 mph)
Mak. Güç Rüzgar Hızı 14 m/s (31 mph)
AWEA Rüzgar Hızı 11 m/s (24 mph)
AWEA ses seviyesi 41 dBA

Elektrik Üretimi

Jeneratör Sürekli Mıknatıs
  3 Faz
Ölçülen çıkış 24 Vdc
Şebekeden bağımsız 270 Vcd
Şebeke bağlantılı 530 Vdc
Tüm lokasyon ve regülasyonlar için invertör/kontroler bulunur.

Sertifikalar

CE Avrupa Uygunluk
UL-1004/CSA C22.2 Jeneratör elektrik güvenlik
ISO-9001 Üretim Kalite


rüzgar türbini, güneş enerjisi, yenilenebilir enerji, temiz enerji, yeni enerji, rüzgar enerjisi, türbin, ev tipi, konut için, otel için, sessiz rüzgar türbini, apartman için, ucuz rüzgar türbini, fotovoltaik, güneş, fabrikalar için, yüksek binalar için, çatı tipi, rüzgar, karbon emisyonu, ucuz elektrik